|
2 437 грн
|
|
2 437 грн
|
платежі
по 1 219 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Вид іграшки | Радіокерована іграшка |
|---|---|
| Вік | Від 14 років |
| Габарити: висота | 9,5 см |
| Габарити: довжина | 29 см |
| Габарити: ширина | 14 см |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Живлення радіоапартури | 3 батарейки типу АА (в комплект не входять) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна швидкість | 36 км/год |
| Масштаб | 1:16 |
| Особливості | Парогенератор |
| Привід | Повний |
| Радіус дії | 40 м |
| Світлові ефекти | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Дрифтова |
Перегоновий автомобіль 4WD Racing & Drifting Car – це справжня знахідка для фанатів швидкості та екстремальних заїздів! Машинка на радіокеруванні розвиває швидкість до 36 км/год, а завдяки повному приводу та змінним дрифт-колесам дарує неперевершені враження від керування. Реалістичний дизайн, потужний акумулятор і спеціальні ефекти роблять гру ще більш захопливою.
Особливості:
- швидкісна машинка з повним приводом (4WD);
- змінні дрифт-колеса для різних стилів їзди в комплекті;
- яскраві світлові ефекти;
- маштаб 1:16;
- управління: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
- максимальна швидкість - 36 км/г;
- можливість регулювати швидкість;
- система парогенерації для реалістичного вигляду;
- акумулятор 7.4V 1200 mAh для тривалих заїздів, USB кабель в комплекті;
- пульт управління 2.4G працює від 3 батарейок типу “АА” (до комплекту не входять);
- міцний протиударний корпус, адаптований для дрифту та перегонів.