|
2 579 грн
|
|
2 579 грн
|
платежі
по 1 290 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Вид | Набір кухня |
|---|---|
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 95 см |
| Габарити: довжина | 69 см |
| Габарити: ширина | 28 см |
| Живлення іграшки | 6 батарейок типу АА (в комплект не входять) |
| Звуковий супровід | Так |
| Кількість елементів | 93 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мови | Англійська |
| Особливості | Звукові ефекти |Світлові ефекти |
| Світлові ефекти | Так |
Простору для гри стає ще більше!
Пориньте у світ кулінарного мистецтва разом із реалістичною кухнею "Spraying kitchen"!
Ця сучасна кухня стане улюбленим місцем для маленького шеф-кухаря, адже тут є раковина з помповою подачею води, плита з підсвічуванням і звуками, яйцеварка і навіть парогенератор, що робить гру максимально правдоподібною!
З такою кухнею малюк розвине фантазію, креативність і навички соціальної взаємодії.
Така іграшка – це безмежний простір для уяви, смачних експериментів та веселих ігор!
Особливості:
- 93 елементи;
- розмір кухні 69х28х95см;
- плита має підсвічування-імітацію вогню;
- парогенератор;
- відтворює звуки приготування;
- плита працює від 3-х батарейок типу АА (не додаються);
- кран з помповою подачею води;
- яйцеварка обертає яйця, має підсвічування та відтворює звук приготування (працює від 2-х батарейок АА, не додаються);
- елемент-імітація витяжки виконує відомі дитячі пісеньки англійською;
- відтворює англійські слова;
- наявна регуляція гучності;
- витяжка вимагає 3 батарейки АА (не додаються);
- годинник з рухомими стрілками, посуд, їжа, столове приладдя, та багато додаткових елементів;
- наліпки;
- іграшка виготовлена з первинного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.
Гарантія 14 днів. (Якщо товар не використовувався)
