|
1 541 грн
|
|
1 541 грн
|
платежі
по 771 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Вид іграшки | Радіокерована іграшка |
|---|---|
| Вік | Від 8-ми років |
| Габарити: висота | 8 см |
| Габарити: довжина | 31 см |
| Габарити: ширина | 12 см |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Живлення радіоапартури | 2 батарейки типу АА (в комплект не входять) |
| Матеріал | Пластик |
| Світлові ефекти | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
Швидкісна машинка на радіокеруванні для вашої малечі!
Іграшку виконано у вигляді зменшеної копії реального автомобіля, вона має легкий ударостійкий корпус, а завдяки повнопривідній колісній формулі, вона не боїться жодних перешкод на дорозі й відмінно тримається траси.
Особливості:
- розміри: 31х12х8 см;
- машинка працює від акумулятора 7.4 V, який із дротом для його підзаряджання включено до набору;
- пульт керування працює від трьох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- машинку виконано у масштабі 1:16 до реального автомобіля;
- у комплект включено набір змінних коліс для машинки: з гумою та без гуми;
- машинка є повнопривідною;
- при роботі машинка підсвічується;
- до набору додано інструкцію та викрутку.
Гарантія 14 днів. (Якщо товар не використовувався)
