|
1 625 грн
|
|
1 625 грн
|
платежі
по 813 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Вид | Велобіг |
|---|---|
| Вид товару | Велобіг |
| Габарити: довжина | 90 см |
| Діаметр колеса | 14" |
| Кількість коліс біговела | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так. |
| Особливості | Ручні гальма |
| Ручне гальмо | Так |
| Стать | Унісекс |
Велобіг "Corso" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг з барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами і міцною рамою, що дає змогу його використовувати тривалий час і забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Рама і кермо цієї моделі виконані з міцної сталі. Колеса біговела надувні, а сидіння виготовлено зі шкірозамінника.
Сидіння регулюється за висотою, що дасть змогу підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики:
Довжина велобіга - 90 см;
Ширина керма - 39 см;
Колеса - 2 надувних колеса, діаметр - 14".
Особливості:
- ручне гальмо
- сталеве кермо
- підставка для ніг
- підніжка
- дзвіночок на кермі
Вага велобіга - 4 кг.
Максимально допустиме навантаження - 30 кг.