|
1 772 грн
|
|
1 772 грн
|
платежі
по 886 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Вид іграшки | Радіокерована іграшка |
|---|---|
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 21,5 см |
| Габарити: довжина | 27 см |
| Габарити: ширина | 18 см |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Живлення радіоапартури | 2 батарейки типу АА (в комплект не входять) |
| Звуковий супровід | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Світлові ефекти | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
Науковий прогрес не стоїть на місці і ось вже на поле бою виходить футуристична турель, якою можна робити постріли абсолютно дистанційно і без жодної небезпеки!
Така цікава забавка сподобається будь-якому поціновувачу радіокерованих іграшок, адже завдяки системі з чотирьох рухливих гусеней з автономним керуванням танк може робити не тільки різноманітні трюки, але й пересуватися складними маршрутами не втрачаючи швидкості й маневровність. Також іграшка стріляє орбізами і підсвічується, та вміє виконувати фантастичні кульбіти під динамічну музику.
Особливості:
- розміри: 27х18х21.5 см;
- іграшку виконано у вигляді футристичного всюдихода;
- танк працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його підзаряджання включено до набору;
- гусені танка мають гумове покриття;
- танк підсвічується та програє аудіоефекти роботи двигуна, а також відтворює декілька динамічних мелодій;
- іграшка має режим демонстрації рухів;
- танк стріляє орбізами, які разом із пляшечкою для зручнішого їхнього насипання включені до набору;
- пульт керування працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору).
Гарантія 14 днів. (Якщо товар не використовувався)
